Duyurular


2022 MART DÖNEMİ DOÇENTLİK JÜRİLERİ AÇIKLANDI

 

ÜAK (Üniversitelerarası Kurul) tarafından 13 Mayıs 2022 tarihinde yapılan resmi duyuruya göre 2022 Mart Dönemi’nde 4288 aday doçentlik başvurusunda bulunmuş ve 4082 adayın başvurusu ÜAK (Üniversitelerarası Kurul) Yönetim Kurulu tarafından onaylanarak jüri ataması yapılmıştır. 4082 aday için 28.355 profesör jüri üyesi olarak görevlendirilmiş olup 2022 Mart Dönemi’nde doçentlik başvuru yapan adaylar Doçentlik Bilgi Sistemi’ne (DBS) TC kimlik numarası ve e-Devler şifresi ile giriş yaparak Aday Bilgi Açıklama İşlemleri>Aday Bilgi Açıklama butonuna tıklayarak jüri bilgilerini görüntüleyebilmektedir.

2022 Mart Dönemi’nde Hukuk ile İlahiyat Temel Alanlarından başvuru yapan adayların jüri değerlendirmesine sunmuş oldukları eserleri (beyannamede belirtilen eserleri), Hukuk ile İlahiyat Temel Alanları dışındaki temel alanlarda başvuru yapmış olan adayların ise 50 mb üzerinde olması nedeniyle sisteme yükleyemediği eserleri jüri üyelerine göndermesi gerekmektedir.

Arama yapınHızlı MenüBizimle çalışmak ister misiniz ?
Doçentlik Başvuru Dosyası Hazırlama konusunda yetkinliğiniz ve tecrübeniz varsa bizimle iletişime geçerek, akademik kadromuzda yer alarak çalışmaya başlayabilirsiniz.


Son Blog Yazıları


2023 DOÇENTLİK BAŞVURULARI HAKKINDA

Yurtdışı Doktora Başvurusu
Prodocentlik.com

Uzun yıllardır doçentlik başvurusu alanında hizmet veren profesyonel ekibimizle siz değerli hocalarımızın doçentlik başvurularında en büyük destekçiniz oluyoruz.

İletişime Geçin

Website: prodocentlik.com
E Posta: info@prodocentlik.com
Telefon: 05053268416